Otázky

Podmínky používání stránky

Obchod
Náš e-shop jsme vytvořili tak, aby naši zákazníci mohli co nejjednodušeji najít a zakoupit hledaný výrobek. Různé funkce jsme se snažili přizpůsobit k podmínkám vyskytujících se i při osobním nákupu. Kromě toho i další nápady a různé technické řešení Vám pomáhají při výběru toho správného výrobku. V tomto procesu Vám poskytujeme co nejrozsáhlejší a nejpřesnější informace ohledně jednotlivých produktů.
Vyhledávání
V našem e-shopu můžete brouzdat i bez toho, aniž byste si museli něco objednat. V tomto případě nemusíte zadávat žádné osobní údaje. Ovšem i tak - tedy bez registrace - si můžete vybrat jakékoliv zboží, který pro Vás systém přechodně uloží. Po případné registraci potom tyto položky můžete ihned objednat, nemusíte je znovu a pracně dohledávat. Na vyhledávání jsme vytvořili vícevrstevní systém. Odkazy na úvodní stránce pomáhají při výběru jednotlivých hlavních kategorií, které jsou rozdělené na různé podskupiny. Po kliknutí na vybranou kategorii uvidíte stručný popis jednotlivých výrobků. Tady lze vybrat už konkrétní produkt u kterého se pak objeví i fotografie a podrobné parametry. Zobrazí se i cena, a zde můžete vybrané zboží uložit do nákupního košíku.
Pokud chcete prohlídnout i další výrobky, pomocí příslušných pokynů můžete klidně brouzdat dál.
Nákup
Nejpozději do 48 hodin po obdržení Vaši objednávky dostanete automatickou odpověď, vygenerovanou s naším systémem. Toto potvrzení neznamená přijetí Vaší nabídky, informuje pouze o tom, že nám Vaše objednávka byla doručena. V případě chybně zadaných údajů jste povinen nás neprodleně informovat a provést potřebnou opravu. Důsledky, které vzniknou opomenutím této povinnosti nese objednatel.
Zadání objednávky, respektive její automatické potvrzení přes naše stránky neznamená uskutečnění obchodu a nemůže se považovat ani za předsmlouvu. Ceny na naších stránkách jsou platné od jejich zveřejnění, s výjimkou případů, že - i navzdory naší veškeré pečlivosti - jsou chybně uvedené. Platí to především pro jednoznačné překlepy nebo pro ceny, které se značně odchylují od běžných tržních hodnot, respektive byly uvedené z důsledku systémové chyby. V těchto případech naše společnost není povinná prodat zboží za chybnou cenu, ale nabídne zákazníkovi dodání za správnou cenu. Pokud s tím objednatel nesouhlasí, má právo odstoupit od kupní smlouvy.
Ceny, obrázky, specifikace, které jsou uvedené na naších stránkách, jsou pouze orientační, neznamenají konkrétní nabídku. Pro podrobnější informace prosíme, kontaktujte náš zákaznický servis. Vaše objednávka bude platná až poté, když ji - kromě automaticky vygenerované odpovědi - náš pracovník písemně nebo telefonicky potvrdí. Naše společnost odmítá veškerou odpovědnost v následujících případech:
  • jakákoliv chyba internetové sítě, která zabraňuje provozování stránky nebo nákupu
  • obsah nepocházející od naši společnosti
  • jakákoliv programová nebo technická chyba, respektive vis maior závada našeho systému
  • překlepy nebo chybně uvedené údaje na naších stránkách
Zasláním objednávky spotřebitel /objednatel/ dává souhlas k tomu, aby naše společnost - při informování spotřebitele /objednatele/ - dodací lhůtu, pod vlivem vnějších okolností případně změnil. U některých výrobků - třeba i stejného typu - obsah originálního, továrního balení se může lišit. Je tam přibalené například i opcionální příslušenství, jako je SD karta, pouzdro nebo napájecí kabel. U dalších najdete pouze povinný obsah. To ovšem neznamená chybné splnění objednávky. Zasláním objednávky zákazník současně bere na vědomí výše uvedené podmínky, které tvoří neoddělitelnou součást obchodní smlouvy.
© 2019 - 220volt.cz s.r.o. | Uvedené ceny, obrázky, specifikace jsou pouze orientační, neznamenají konkrétní nabídku. Za případné nepřestnosti neodpovídáme. | VOP look by colordonor